Коли починається навчання в Італії у школярів

Description
Від війни та геноциду, що його розв'язали в Україні росіяни, наразі рятуються в Італії понад 120 тисяч українців, з них – понад 40 тисяч дітей. Зовсім скоро вони підуть на навчання до місцевих шкіл та університетів.
Навчання в італійських школах починається не одночасно – в різних регіонах країни це можуть бути свої дати.
Як правило, дата початку навчання припадає на першу половину вересня, приблизно 5 – 15 вересня. Навчальний рік в Італії складається з двох семестрів і триває до середини червня.
Навчання починається о 8 ранку або о 8:30. Уроки тривають по 50 – 60 хвилин. Перерви (Ricreazione) по 10 – 15 хвилин.
Навчальний процес доволі інтенсивний і швидкоплинний, як правило – навчання завершується ще до обіду, тому у багатьох італійських школах немає їдалень. Італія – традиційна країна, де велику роль відіграє сім'я, а тому обід вдома є звичайною практикою.
Але якщо школою проводяться додаткові заняття – Doposcuola (танці, музика, спортивні секції) або діють кілька варіантів розкладів, тоді вона працює до 16:00 – 16:30 та готує дітям комплексні обіди.
В італійських школах вчаться і по суботах, це якраз і дозволяє рано завершувати уроки та їсти вдома. Втім, є й інший варіант – settimana corta тобто "короткий тиждень".
❓❓❓Коли починається навчання у вишах
💬Єдиної дати початку навчання в італійських університетах немає. Зазвичай це вересень, жовтень або навіть початок листопаду.
Наприклад, в університеті Флоренції академічний рік почнеться 12 вересня 2022 року, у найстарішому діючому університеті планети – Università di Bologna – 19 вересня 2022 року, у Міланському політехнічному та Падуанському університетах новий навчальний рік стартує 1 жовтня 2022 року.
У самому виші може бути кілька дат початку навчального року – в залежності від програми. Ба більше – деякі виші Італії (наприклад, провідний римський університет та найрейтинговіший вищий навчальний заклад країни Sapienza) досі не знають дату початку академічного року-2022/2023.
Link
https://t.me/UAinIT/384
Location
Country
Italia
Coordinates
42.6384 12.6743
Map
Condividi: