ФІНАНСОВА ДОПОМОГА В ІТАЛІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ, Aiuti finanziari per gli Ucraini: guida in lingua alla domanda

Description
До 30/09. Офіційне роз'яснення від Посольства України в Італії.

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА В ІТАЛІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ.

✅. Відповідно до розпорядження N 881 від 29 березня 2022 року Департаменту цивільного захисту Італії, запущено на сайті Департаменту спеціально розроблену платформу,яка дозволяє переселенцям з України подавати онлайн - заявки на отримання матеріальної допомоги в розмірі 300€ на місяць для дорослих та у розмірі 150€ на дітей (до 18 років).

⚠️ Допомога призначена для тих,хто подав заявку на отримання дозволу на проживання для тимчасового захисту,та хто перебуває або перебував в умовах автономного проживання (у родичів, друзів,знайомих не менше десяти днів протягом місяця).

❗ Ті, хто у структурах , наданих італійською державою (центри надзвичайної допомоги Cas, система прийомів інтеграції Sai, структури для широкого прийому, готелі надані регіонами та автономними провінціями) Не мають права на фінансову допомогу.

⚠️ Запит на фінансову допомогу може бути поданий до 30 вересня 2022 року та надається протягом максимум ТРЬОХ МІСЯЦІВ з дати, зазначеної квитанції про дозвіл на проживання; виходячи з періоду між зверненням до квестури на тимчасовий захист та до звернення про фінансову допомогу.Така допомога може бути нарахована за щомісячну оплатою,чи оплатою за два місяці,або за весь період трьох місяців.

✅ Для подачі заяви на фінансову допомогу потрібно:

1️⃣ Зареєструватися на сайті:

https://contributo-emergenzaucraina.protezionecivile.gov.it/#/

2️⃣ Фіскальний код у отриманій квитанції про дозвіл на проживання для тимчасового захисту.

3️⃣ Діючий номер мобільного телефону

4️⃣ Електронну адресу

⚠️. Якщо ви не отримали фіскальний код або втратили квитанцію, зверніться до Головного управління поліції.

⚠️. Якщо у Вас немає електронної пошти чи мобільного телефону, то Ви можете ввести дані члена сім'ї чи друзів. Важливо , щоб вони контролювали та читали повідомлення,що стосуються Вас.

⚠️ Не отримали смс та електронний лист після закінчення реєстрації ?
Тоді зверніться до служби технічної підтримки :
📧
app@protezionecivile.it
Link
https://www.facebook.com/ukr.embassy.italy
Location
City
Roma
Country
Italia
Coordinates
41.9209 12.4933
Map
Condividi: